e
sv

Netflix, He-Man aksiyon filmini yayınlayacak

avatar

sosyalping

 • e 0

  Mutlu

 • e 1

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yaklaşık 35 yıl sonra, yeni bir canlı aksiyon Masters of the Universe  filmi nihayet ilerliyor. The Hollywood Reporter’a göre Netflix, daha önce Mattel’in haklarını elinde tutan Sony Pictures’dan bir Evrenin Üstatları filmi yayınlama haklarını satın aldı. Ve bu duyuruyla birlikte Kyle Allen’ın daha önce 1987 yapımı Evrenin Ustaları filminde Dolph Lundgren tarafından oynanan yeni live-action He-Man rolünde oynayacağı haberi geldi.

Allen, Nisan 2020’de projeden ayrılmadan önce 2019’da He-Man olarak seçilen Noah Centineo’nun yerini alıyor. Allen’ın en önemli kredisi, The Map of Tiny Perfect Things’deki başrol ve Steven Spielberg’in West filmindeki destekleyici rolüdür. Yan Hikayenin yeniden çevrimi. Ayrıca FX’in American Horror Story: Apocalypse’de tekrar eden bir rolü vardı ve yakında çıkacak olan Rosaline filminde Romeo’yu oynayacak.

He-Man, 1981’de Mattel’in Evrenlerin Ustaları e oyuncak serisi için yaratıldı ve seri, 1983’te animasyon dizisi He-Man ve Evrenin Ustaları ile ön plana çıktı . Gösterinin irfanında He-Man, Eternia Prensi Adam’ın ikinci kişiliğidir. Adam’ın ailesi onun kahramanlığından habersiz olsa da, o, Eternia’yı İskelet’in kötü güçlerinden korumak için Grayskull Kalesi Büyücüsü tarafından seçildi.

Netflix, 2019’dan bu yana canlı aksiyon Masters of the Universe yeniden başlatmasının etrafında dönüyor. 2021’de Netflix, He-Man ile ilgili iki projeye giriş yaptı: Masters of the Universe: Revelation ve He-Man ve Masters of the Universe’nin CGI yeniden başlatılması ; üçüncü sezonu 3 Mart’ta Netflix’e geliyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Netflix, He-Man aksiyon filmini yayınlayacak